Podmínky a pravidla FOTOcestování

  • Fotogalerie není určena pro vkládání jednotlivých fotografií, ale pouze ucelených souborů několika fotografií k danému místu.

  • Pro vkládání fotografií je nutné se zaregistrovat a splňovat níže uvedené podmínky. Při registraci je nutné zadat váš e-mail a uživatelské jméno, pod kterým budete na FOTOcestování vystupovat. Další údaje v přihlašovacím formuláři jsou nepovinné. Poté vám bude vytvořena stránka s vašimi údaji, na níž budou zveřejněny vaše fotogalerie, které budou následně zařazovány k příslušným místům a památkám.


Pravidla FOTOcestování

  • Pravidlo první - Dodržování zákonů: Nahrávejte pouze vlastní fotografie. Pro nahrávání cizích fotografií se domluvte s autorem. Používání cizích fotografií bez udělení souhlasu autora porušuje autorský zákon. Pokud zjistíte, že se na FOTOcestování vyskytují takovéto fotografie, oznamte nám to, prosím, na náš e-mail.

  • Pravidlo druhé - Vkládání odkazů: Vkládejte odkaz pouze na své osobní stránky se svoji fotografickou tvorbou nebo na portfolia, která máte umístěna na jiných stránkách. Je zakázáno vkládat odkazy na komerční webové stránky a reklamu.

  • Pravidlo třetí - Hodnocení fotografií: Každou fotogalerii je možné ohodnotit. Pokud se rozhodnete pro hodnocení, přistupujte k němu objektivně. Své hodnocení a názor na fotografie můžete napsat do návštěvních knih na stránkách uživatelů. Urážející a jakkoliv nevhodné komentáře budou smazány. V případě, že narazíte na takovýto příspěvek, oznamte nám to, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře.